قیمت یورو و دلار در بازار – سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸

قیمت یورو و دلار در بازار – سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۷

صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی دوشنبه، ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری می‌کنند.
قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها تغییری نداشت و ۱۶ هزار ۸۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار ۷۵۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۴ هزار و ۴۴۳ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۲۰۶ ریال ارزش‌گذاری شد.
قیمت ارز در بازار آزاد
همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کند. قیمت ارز بازار آزاد (تومان)

مظنه دلار۱۵۰۰۰
یورو۱۶۸۲۰
درهم امارات۴۰۹۰
پوند۱۹۳۷۰
دلار کانادا۱۱۱۱۰
لیر ترکیه۲۴۶۰
دلار استرالیا۱۰۴۰۰
یوان چین۲۱۷۵

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پنج × 5 =