گارتنر: برترین فروشندگان “تلفن هوشمند” در جهان

گارتنر: برترین فروشندگان “تلفن هوشمند” در جهان

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۹:۲۰

تقاضا در بازار جهانی تلفن هوشمند هیچگاه متوقف نخواهد شد و همین ویژگی عامل شکل گیری خلاقیت ها و پیشرفت های کمپانی های مرتبط در ارائه محصولات متفاوت و برتر است.

مرکز مطالعاتی گارتنر در یکی از گزارش های خود اقدام به معرفی برترین فروشندگان تلفن هوشمند در جهان کرده است. سامسونگ که رتبه اول در لیست گارتنر را دارد با کاهش سهم بازار خود از ۲۰٫۵ به ۱۹٫۲ درصد در سه ماهه نخست امسال روبرو شده است. کمپانی کره ای در بازه زمانی مذکور ۷۱٫۶۲ میلیون دستگاه تلفن هوشمند را در بازار جهانی به فروش رسانده است.

در رتبه دوم لیست نام هوآویی از چین مشاهده می شود که با فروش ۵۸٫۴ میلیون دستگاه تلفن هوشمند در بازه زمانی مورد اشاره، رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. هوآویی با این آمار فروش، رشد ۴۴٫۵ درصدی در مقیاس سالانه را نیز به ثبت رسانده است که بالاترین شاخص رشد میان ۵ فروشنده برتر جهانی تلفن هوشمند در لیست گارتنر محسوب می شود. بدین ترتیب سهم کمپانی چینی مذکور از بازارجهانی تلفن هوشمند از ۱۰٫۵ درصد به ۱۵٫۷ درصد در طی زمان مذکور(در مقیاس سالانه) افزایش یافته است.

اپل با فروش ۴۴٫۵۶ میلیون دستگاه تلفن هوشمند در سه ماهه اول ۲۰۱۹ سهم ۱۱٫۹ درصدی از فروش جهانی این کالا را به نام خود کرده و در جایگاه سوم قرار گرفته است.

۵ فروشنده برتر تلفن هوشمند در جهان:

ویوو (…)

گارتنر: برترین فروشندگان

اوپو (…)

گارتنر: برترین فروشندگان

اپل

گارتنر: برترین فروشندگان

هوآویی

گارتنر: برترین فروشندگان

سامسونگ

گارتنر: برترین فروشندگان

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

2 × 2 =