اجتماعی

آخرین آمار کرونا ۱۳ تیر ۱۴۰۱/ ۸ نفر جان باختند

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هشت بیمار مبتلا به کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و ۱۰۰۷ نفر نیز به این بیماری مبتلا شدند.

به گزارش روند بازار، وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبودیافتگان و جان‌باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

ایمنا به نقل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلا به ویروس کرونا را در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ دوشنبه سیزدهم تیر را گزارش داد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۱۰۰۷ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۲۴۰ هزار و ۵۶۴ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۶۳ هزار و ۴۷۹ نفر بهبودیافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته هشت بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد و با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون ۱۴۱ هزار و ۴۰۴ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی شده، ۱۲۲ نفر بستری‌های بیمارستان به شمار می‌روند و ۲۳۲ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا