اجتماعی

آمار مبتلایان به کرونا ۷۱۶۸۶ نفر و بهبودیافتگان ۴۳۸۹۴ رسید

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع قربانیان این بیماری به ۴ هزار و ۴۷۴ نفر رسید.

به گزارش روند بازار به نقل از مهر، کیانوش جهانپور، بعد از ظهر یکشنبه در محل ستاد مقابله با کرونا در وزارت بهداشت، اظهار داشت: از دیروز تا امروز ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۱۶۵۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد.

وی ادامه داد: بر همین اساس، تاکنون ۷۱ هزار و ۶۸۶ نفر در کشور به کرونا ویروس مبتلا شده اند.

وی به آمار بهبود یافتگان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه روند بهبود یافتگان سرعت بالایی گرفته و تا کنون ۴۳ هزار و ۸۹۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

جهانپور با بیان اینکه متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۷ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند، گفت: تاکنون ۴ هزار و ۴۷۴ نفر بر اثر کرونا در کشور فوت شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت، با اشاره به انجام ۲۶۳ هزار و ۳۸۸ تست تشخیصی در ۹۵ آزمایشگاه مورد تأیید وزارت بهداشت، افزود: در حال حاضر ۳ هزار و ۹۳۰ نفر مبتلا به کرونا در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری و تحت مراقبت قرار دارند.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد.بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا