دانش و فناوری

آیفون ۱۳ چه مشخصاتی دارد؟

روند بازار به نقل از زومیت نوشت: مدت زیادی از معرفی سری آیفون ۱۲ نمی‌گذرد؛ با این ‌حال اطلاعات غیررسمی زیادی از آیفون ۱۳ منتشر شده است که می‌تواند دید خوبی به مشخصات سخت‌افزاری و طراحی این گوشی ارائه بدهد.

به‌طور کلی، انتظار نمی‌رود که تغییرات اساسی در مؤلفه‌های طراحی رخ دهد و احتمالا غول دنیای فناوری در آیفون ۱۳ از همان زبان طراحی آیفون‌های ۲۰۲۰ بهره می‌گیرد. بااین‌حال، می‌توان روی پیشرفت دوربین، پردازنده سریع‌تر، تراشه و مودم ۵G جدید، افزایش عمر باتری و برخی بهبودهای دیگر حساب کرد.

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه حداقل یک آیفون در سال ۲۰۲۱ از طرحی بدون درگاه و کاملا متکی به شارژ بی‌سیم برخوردار است؛ اما مینگ-چی کو، تحلیل‌گر نام‌آشنای محصولات اپل، معتقد است که این اتفاق رخ نمی‌دهد.

از قرار معلوم، اپل تا زمانی‌که راه مناسبی برای جایگزین درگاه فیزیکی پیدا نکند و لوازم جانبی مگ‌سیف در سطح عموم رایج نباشد، به استفاده از درگاه لایتنینگ بسنده می‌کند.

افزون بر این، انتظار می‌رود که ناچ بسیار بزرگ کنونی جای خود را به بریدگی کوچک‌تری دهد؛ البته شایعات حاکی از آن است که بریدگی جدید به‌جای کاهش ابعاد در عرض، ارتفاع آن کاسته می‌شود.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد.بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا