دانش و فناوری

خبر فوری / تلگرام هم دچار اختلال شد!

چند ساعتی بعد از قطعی جهانی واتساپ، گزارش‌هایی از اختلال در پیام‌رسان تلگرام در برخی از کشورهای جهان منتشر شده است. اخباری که می‌گوید تلگرام هم دچار اختلال شده است. اگرچه این اختلال هنوز به ایران نرسیده است. 

به گزارش روند بازار به نقل از تجارت‌نیوز، بعد از قطع گسترده واتساپ، حالا نوبت به اختلال در تلگرام رسیده است. برخی خبرها از ایجاد اختلال در تلگرام هم خبر می‌دهد. خبری که تلگرام هم آن را تایید کرده است.

تلگرام اعلام کرد تعداد زیادی از کاربران ما مشکلاتی درباره استفاده از برنامه گزارش کرده‌اند.

گفته می‌شود علت اختلال در تلگرام، قطع دسترسی کاربران جهانی به واتساپ است. چون کاربران جهانی واتساپ به تلگرام رفته‌اند و هجوم بیش از حد کاربران منجر به ایجاد برخی اختلال‌ها در تلگرام هم شده است.

هنوز اختلال تلگرام در ایران گزارش نشده است. گفته می‌شود که اختلال تلگرام مربوط به برخی از کشورهاست و اختلال در دسترسی به تلگرام هنوز در منطقه خاورمیانه و ایران گزارش نشده است.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد.بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا