اقتصادی

افتتاح اولین نمایشگاه “ایران شابز” در ایران مال

اولین نمایشگاه ایران شابز، “نمایشگاه بین المللی برندهای برتر کفش, کیف و کالای ورزشی” امروز در محل بازار بزرگ ایران “ایران مال” افتتاح شد.

به گزارش روند بازار به نقل از کسترش نیوز، این نمایشگاه با همت اتحادیه کفش های ماشینی تهران و با حمایت دست اندرکاران صنعت کفش، کیف و کالاهای ورزشی و با معرفی آثار برتر طراحان پوشاک از ۵ تا ۸ شهریور ماه در محل بازار بزرگ ایران “ایران مال” برگزار خواهد شد.

علی اژدرکش رئیس اتحادیه کفش‌های ماشینی تهران و رئیس ستاد برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی برندهای برتر کفش، کیف و کالای ورزشی درباره جزییات این رویداد گفت: نمایشگاه بین‌المللی برندهای برتر کفش، کیف و کالای ورزشی تلاش می‌کند طراحانی را که تاکنون به شکل سنتی مشغول به کار بودند به جامعه هدف معرفی کند.

وی افزود: برآنیم از مسیر این رویداد، ارتباط مؤثری میان جامعه طراحان حوزه پوشاک به‌ویژه در حوزه کالاهای ورزشی و بخش تولید برداریم و در ادامه دستاوردهای این بخش را در معرض دید عموم قرار دهیم.

رئیس ستاد برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی برندهای برتر کفش، کیف و کالای ورزشی با تأکید بر اینکه این رویداد تلاش می‌کند گام‌هایی مؤثر در به بلوغ رساندن این هنر صنعت برداشته شود اذعان داشت: بدون شک نخستین بار بهترین بار نیست و نتایجی که از برگزاری این رویداد انتظار می‌رود به‌اندازه یک شروع است، اما تلاش می‌کنیم طراحانی را که تاکنون به شکل سنتی در کارگاه‌ها و کارخانه‌های کیف و کفش و کالاهای ورزشی مشغول به کار بودند به جامعه هدف معرفی کنیم تا آنها هم بتوانند به این بیزینس ورود کرده و در کارگاه‌های تحقیق و توسعه نقش‌آفرینی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا