ورزش

موافقت وزارت کشور برای بازگشت تماشاگران به لیگ برتر

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال از موافقت وزارت کشور برای بازگشت تماشاگران به لیگ برتر فوتبال خبر داد.

به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار مهر، در شرایطی که مسابقات لیگ برتر فوتبال از هفته هفتم بدون تماشاگر برگزار می شود، مجوزهای ابتدایی برای بازگشت تماشاگران به لیگ و حضور در ورزشگاه ها صادر شده است.

این خبر را امیرمهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد. پیمان یوسفی مجری برنامه ورزش و مردم امروز این جملات را به نقل از علوی بیان کرد: «پیرو موافقت ضمنی وزارت کشور برای بازگشت تماشاگران به لیگ برتر، رئیس فدراسیون هم نامه ای زده است. ترتیبات آماده شده است و ان شاءالله شاهد حضور تماشاگران روی سکوها باشیم.»

سایت فدراسیون فوتبال هم در این ارتباط به نامه مهدی تاج به سازمان لیگ اشاره کرد و نوشت: «با توجه به نظر مساعد وزارت محترم کشور مبنی بر زمینه سازی مناسب برای ورود تماشاگران به ورزشگاه‌ها در هفته های آتی،خواهشمند است به کلیه باشگاه‌های لیگ برتر اعلام کنید که با هماهنگی با مبادی محترم ذیربط اقدامات لازم در این باره به عمل آید. لازم است هر چه سریعتر نتیجه برنامه ریزی های آتی در این باره را به اطلاع اینجانب برسانید.«

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا