سیاسی

بایدن نامزد انتخابات ۲۰۲۴ می‌شود

سخنگوی کاخ سفید روز سه‌شنبه در نشست خبری خود از اعلام آمادگی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا برای نامزدی انتخابات ۲۰۲۴ خبر داد.


به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم، “کارین ژان پیر”، سخنگوی کاخ سفید روز سه‌شنبه مجددا اعلام کرد که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا قصد نامزدی در انتخابات سال ۲۰۲۴ را دارد.

“ان‌بی‌سی”، در این‌باره نوشت، در نشست روز سه شنبه از سخنگوی کاخ سفید پرسیده شد که آیا این گزارش که بایدن قصد نامزدی ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۴ را دارد، صحیح است یا خیر. او گفت: «رئیس جمهور خودش این را گفته است که قصد دارد در سال ۲۰۲۴ نامزد شود.»

ژان پیر گفت به دلیل قانونی که کارمندان قوه مجریه را از درگیر شدن در فعالیت‌های سیاسی منع می‌کند، نمی‌تواند بیشتر در مورد انتخابات ۲۰۲۴ صحبت کند.

کاخ سفید اصرار دارد که بایدن در بحبوحه تردیدهایی که به دلیل محبوبیت نسبتاً پایین او و سوالاتی در مورد سن او منتشر شده، قصد دارد مجدد برای انتخابات نامزد شود.

“سدریک ریچموند”، مشاور ارشد کمیته ملی دموکرات نیز پیشتر گفته بود: «بایدن نامزد می‌شود و ما زیرساختی برای او ایجاد می‌کنیم تا بتواند پیروز شود.»

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا