اقتصادی

راه‌اندازی صفحه اختصاصی تالار شمش طلا در سایت بورس کالا

بورس کالای ایران در پی راه‌اندازی معاملات گواهی سپرده شمش طلا و ارائه خدمات مطلوب به سرمایه‌گذاران، صفحه اختصاصی تالار شمش طلا را در سایت رسمی خود ایجاد کرد.

به گزارش روند بازار به نقل از بازار، معاملات گواهی سپرده شمش طلا از روز پنج‌شنبه ۱۸ اسفند در بورس کالا آغاز به کار کرد و در ۵ روز کاری با استقبال سرمایه‌گذاران بیش از ۹.۳ کیلوگرم طلا به ارزش نزدیک به ۲۶ میلیارد تومان فروخته شد.

معاملات گواهی سپرده شمش طلا به دلیل نقدشوندگی، سهولت انجام معامله، سرمایه‌گذاری با سرمایه خُرد معادل ۰.۱ گرم طلا، معافیت مالیاتی و نبود دشواری های معاملات سنتی و ریسک های کیفیت و سرقت از جذابیت بالایی برخوردار است و اکنون با توجه به آشنایی تدریجی سرمایه‌گذاران و عموم مردم به سرعت بر حجم این معاملات افزوده می‌شود.

بورس کالای ایران در راستای اطلاع‌رسانی شفاف و ارائه خدمات مطلوب به سرمایه‌گذاران مبادرت به راه‌اندازی صفحه اختصاصی تالار سپرده شمش طلا در سایت رسمی خود کرده است که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https://gold.ime.co.ir اطلاعات معاملات گواهی سپرده شمش طلا را مشاهده کنند.

یادآوری می‌شود، در صفحه مزبور علاوه بر مشخصات گواهی سپرده شمش طلا، تابلوی آنلاین و سابقه معاملات به پرسش‌های متداول سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در بازار گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا نیز پاسخ داده شده است.

به نقل از: بورس کالا

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا