اجتماعی

صنعت برق جایزه می‌دهد/ اداره‌های پر مصرف را معرفی کنید

شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) در اطلاعیه‌ای از هموطنان درخواست کرد که اشکالات شبکه برق و اداره‌های پرمصرف را اعلام کنند.

به گزارش روند بازار، جایزه صنعت برق برای چه کسانی است؟

بر اساس گزارش ایرنا از وزارت نیرو، در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع شهروندان در سراسر کشور می‌رساند، صنعت برق برای ارتقای نظارت‌های اجتماعی و بهبود خدمت‌رسانی، از همه مردم درخواست دارد تادر صورت مشاهده هرگونه مشکل در شبکه برق مانند اشکالات در روشنایی معابر، سیم پارگی، آسیب‌دیدگی پایه‌های برق، خاموشی‌های ناشی از جریانات جوی یا حوادث طبیعی و تصادفات، استفاده غیرمجاز از برق و رمز ارزهای غیرمجاز، این موارد را به شرکت‌های برق گزارش دهند.

همچنین در صورت حضور یا مشاهده اداره و دستگاه اداری و اجرایی که نکات مدیریت مصرف برق (مانند قرار دادن دمای سرمایش کولر روی عددی پایین‌تر از ۲۵ درجه، نورپردازیی‌های زائد در نمای ساختمان و محیط، روشنایی مازاد نیاز در روز یا شب و غیره) مراتب را از طریق شماره‌ تلفن ۱۲۱ یا اپلیکیشن «برق من» اطلاع دهند.

صنعت برق در نظر دارد در سراسر کشور، به‌پاس قدردانی مسئولیت اجتماعی هم‌وطنان عزیز همکار در این طرح هدایایی را به‌ قید قرعه اهدا کند.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا