اجتماعی

حقوق همه‌ بازنشستگان تامین اجتماعی واریز شد

اگرچه واریز حقوق برخی از بازنشستگان تامین اجتماعی به تعویق افتاده بود اما حالا پیگیری‌ها از سازمان تامین اجتماعی از واریز این حقوق طی چند روز اخیر حکایت دارد.

به گزارش روند بازار به نقل از تجارت‌نیوز، اولین حقوق امسال بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی طبق روال ماه‌های گذشته بین روزهای ۲۰ تا ۳۱ فروردین واریز شد. اما برخی از بازنشستگان از واریز نشدن حقوق‌شان گله‌مند بودند.

سازمان تامین اجتماعی نیز در خصوص علت این واریز نشدن اعلام کرد که به خاطر اعمال افزایش حقوق‌های مجدد و احکام جدید مستمری‌بگیران مابین سازمان تامین اجتماعی با بانک رفاه مشکل تامین مالی به وجود آمده است.

این موضوع باعث شده که حتی حقوق کارمندان نیز با تاخیر واریز شود. اما پیگیری‌های امروز تجارت‌نیوز از سازمان تامین اجتماعی حاکی از این است که مشکل حل شده و حقوق فروردین برای همه‌ بازنشستگان تامین اجتماعی واریز شده است.

براساس اظهارات مسئولان تامین اجتماعی ایراداتی در واریز حقوق غیرحداقلی‌بگیران به وجود آمده بود که قرار شد در حقوق اردیبهشت اصلاح شود و مابه‌التفاوت آن نیز با حقوق بعدی پرداخت شود.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد.بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا