ورزش

(ویدیو) خلاصه بازی مس رفسنجان ۱ – پرسپولیس ۱؛ سوپرگل مسی‌ها

دیدار تیم‌های پرسپولیس و مس رفسنجان در دیداری از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش روند بازار به نقل از فرارو، نیمه نخست این دیدار را نارنجی پوشان مس هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی دو فرصت بسیار خوب برای باز کردن دروازه پرسپولیس به دست آوردند، اما موفق به گلزنی نشدند. در دقیقه ۵، روی یک ارسال خوب که از سمت راست انجام شد، فراز امامعلی فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه پرسپولیس به دست آورد، اما ضربه سر این بازیکن پس از برخورد با تیرک افقی دروازه راهی اوت شد. در ادامه در دقیقه ۷، مهدی کیانی پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحبت توپ شد و با یک شوت پای راست دروازه را هدف قرار داد که شوت او راهی اوت شد.

در دقیقه ۲۴، پرسپولیس پشت محوطه جریمه مس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد، اما عالیشاه نتوانست از این فرصت به خوبی استفاده کند و ارسال او مستقیم راهی اوت شد.

در دقیقه ۳۶، روی پاس خوب امید عالیشاه، عیسی آل‌کثیر با دروازه‌بان مس تک به تک شد، اما ضربه او را نوشی‌صوفیانی راهی کرنر کرد.

نیمه دوم

نیمه دوم بازی را هم مس هجومی آغاز کرد. شاگردان ربیعی که در نیمه نخست چند فرصت خوب برای گلزنی داشتند، در نیمه دوم هم با طراحی حملاتی سعی داشتند در همان ابتدا به گل برسند. در دقیقه ۴۹، روی یک کار تیمی فراز امامعلی پشت محوطه جریمه پرسپولیس به توپ رسید و با یک شوت پای راست دروازه را هدف قرار داد، اما توپ او را رادوشوویچ راهی اوت کرد.

در دقیقه ۵۰، یک ارسال از سمت چپ روی دروازه پرسپولیس فرصت خوبی برای سید مهدی حسینی ایجاد کرد، اما ضربه سر این بازیکن با برخورد به تیرک دروازه به اوت رفت.

در دقیقه ۵۹، امید عالیشاه یک پاس عرضی به عیسی آل‌کثیر رساند و این بازیکن هم با ورود به درون محوطه جریمه مس با یک شوت پای راست دروازه را هدف قرار داد که توپ او را داوود نوشی‌صوفیانی مهار کرد.

در دقیقه ۶۷، بازیکنان مس پشت محوطه جریمه پرسپولیس یک ضربه ایستگاهی به دست آوردند و در ادامه عقیل کعبی با استفاده از این فرصت با یک شوت زیبا دروازه پرسپولیس را باز کرد.

در دقیقه ۶۸، برخورد عیسی آل‌کثیر و نوشی‌صوفیانی باعث شد داور نقطه پنالتی را به سود پرسپولیس اعلام کند. در ادامه مهدی ترابی با استفاده از این فرصت در دقیقه ۷۱ گل تساوی را برای تیمش به ثمر رساند.

در دقیقه ۷۶، باز هم عیسی آل‌کثیر فرصت خوبی به دست آورد و درحالی که از دروازه‌بان مس عبور کرده بود، نتوانست دروازه خالی را باز کند.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، سید جلال حسینی، فرشاد فرجی، علی نعمتی، سعید آقایی (۵۶ وحید امیری)، مهدی شیری، میلاد سرلک، رضا اسدی (۷۳ مهدی عبدی)، مهدی ترابی، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر (۷۵ حامد پاکدل).

ترکیب مس رفسنجان: داود نوشی صوفیانی، مجید نصیری، شاهین توکلی، عقیل کعبی، مهدی کیانی، سید مهدی حسینی، حسن جعفری، یونس اکبرپور، محسن آذرباد (۷۱ مجید علیاری)، فراز امامعلی، گادوین منشا (۷۸ محمدرضا سلیمانی).

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا