در بازار بورس امروز کدام سهام‌داران سود بیشتری کردند؟

در بازار بورس امروز کدام سهام‌داران سود بیشتری کردند؟

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۸:۲۷

در جریان معاملات امروز بازار سرمایه سهامداران شرکت‌های سایر اشخاص بورس انرژی، بانک پارسیان و سرمایه‌گذاری بهمن در بورس و معامله‌گران شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه عمران استان کرمان، نیروگاه زاگرس کوثر و قاسم ایران در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش روند بازار به نقل از خبرآنلاین،شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه رشد ۲۵هزار و ۶۷۷واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۴۹۱هزار و ۹۵۵واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۶میلیارد و ۱۷۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۲۰هزار و ۷۷۸میلیارد تومان در بیش از ۲ میلیون و ۱۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سایر اشخاص بورس انرژی، بانک پارسیان و سرمایه‌گذاری بهمن امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های باما، کشت و صنعت چین چین و معادن منگنز ایران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

بازار-بورس-تهران

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۳میلیارد و ۷۵۱میلیون ورقه به‌ارزش ۶هزار و ۶۸۴میلیارد تومان در ۷۵۹هزار و ۱۲۸نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۲واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۶هزار و ۶۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه عمران استان کرمان، نیروگاه زاگرس کوثر و قاسم ایران بیشترین رشد را داشتند شرکت‌های کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان، کشاورزی و دامپروری بینالود و بیمه معلم بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

14 + چهارده =