کسب و کار

در زمان محدود ثروتمند شدم

یکی از پیش‌نیازهای ثروتمند شدن در ایران این است که در زمینه کسب‌وکار موردعلاقه خود متخصص شوید و به تمام اطلاعات موردنیاز در آن حرفه اشراف داشته باشید. من با با کمک کلاس های پرورش اسب توانستم در این حوزه کسب درآمد کنم و پیشرفت خیلی خوبی داشته باشم حال بیایید باهم این عرصه را بررسی کنیم.

اسب اصیل

قیمت اسب اصیل کمی از اسب های دیگر بالاتر است زیرا این اسب کاملا پرورش دیده شده است. شاید در ظاهر تفاوت چندانی نداشته باشند. تجارت اسب در کشور ما به طرز چشم گیری رونق گرفته است و علاوه بر جلوگیری از خروج ارز به رشد اقتصادی نیز کمک شایانی کرده است. برای پرورش اسب های صادراتی، دامپزشکان ویژه ای به کار گرفته شده اند که با دقت فراوان سلامت اسب ها را کنترل کرده و در صورت مشاهده ی موردی آن را بررسی می کنند. تجارت اسب یکی از شغل های پر درآمد و زود بازده می باشد و از خرید و فروش آن از طریق مراکز معتبر باعث خریدی بی دغدغه و مطمئن می باشد. البته جالب است بدانید که مربی های اسب هم تمایل زیادی به تربیت گونه ی سرکش آن دارند تا اسبی تنبل، زیرا اسب سالم جسورانه حرکت می کند و به راحتی می توان آن را تربیت نمود.

اسب ترکمن

شما عزیزان اگر میخواهید از قیمت اسب ترکمن با خبر شوید میتوانید در سایت تمامی قیمت ها را بررسی کنید. مهمترین ویژگی ای که اکثر اسبهای ترکمن دارای آن هستند استقامتی بودن آنها می باشد، به همین دلیل در اکثر مسابقات اسب دوانی از این اسبها استفاده می گردد. هر کدام از نژادهای مختلف اسبها دارای ویژگیهای ظاهری خاص می باشند، اگر بخواهیم ویژگی ظاهری اسبهای ترکمن را بررسی کنیم باید بگوییم این اسبها دارای اندام باریکی می باشند. این نوع اسبها دارای گردن بسیار بلندی نیز هستند، با توجه نمودن به پای اسبهای ترکمن مشاهده می نمایید که این اسبها دارای پاهایی عضلانی و قوی هستند.

اسب ترکمن

اسب جنگی

قیمت اسب جنگی متفاوت است و براساس نژاد این اسب ها دسته بندی میشوند. ایران به عنوان مهد پرورش اسبهای پر قدرت و نژاده به خوبی توانسته است اسب جنگی خود را به مشتریان زیادی در سراسر جهان معرفی نماید و همیشه بهترین نوع اسب ترکمن را در اختیار دارد. نشان دهنده انرژی بیشتر و قدرت بدنی بالا آن است که هنگام خرید مشتری به این ویژگی آن بسیار توجه می کند و در واقع آن را یکی از نشانه های سلامت بدنی بهتر آن به شمار می آورد. این نوع اسب را می توان چابک ترین نوع اسب ایرانی به شمار آورد که می تواند در ارتفاعات مختلف پرشی عالی داشته باشد. که پرش بسیار خوب آن نشان دهنده پاهای پر قدرت و  قدرت تحمل و بدنی بسیار خوب و عالی آن می باشد. اسب پرشی ایران به خوبی می تواند تعادل خود را در پرشهای مختلف حفظ کند و نمونه یک اسب بسیار جذاب و بی نظیر است.

اسب جنگی

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا