اقتصادی

گرانی در بازار خودرو / دنا توربو ۴۳۵ میلیون تومانی شد

روند افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو کماکان ادامه دارد به طوری که تیبا ۲ مدل ۱۴۰۰ در ۲۴ ساعت گذشته ۳ میلیون تومان گران شده است.

به گزارش روند بازار به نقل از خبرآنلاین، در بین خودروهای پراید موجود در بازار پراید ۱۳۱ در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۴۱ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۳۲ نیز در این مدت از ۱۳۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۳۴ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۲ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۵۶ میلیون تومان قیمت و خورده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ نیز در این مدت افزایش قیمت ۳ میلیون تومانی را تجربه کرده است و در حال حاضر ۱۶۲ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای پژو نیز در این مدت افزایش قیمت ها را تجربه کرده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۳۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۳۹ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان گران شده است و امروز ۲۵۰ میلیون تومان قیمت خورده است و خودروهای پژو پارس نیز در ۲۴ ساعت گذشته باز هم گران شدند به طوری که پژو پارس مدل ۱۳۹۹ از ۲۶۴ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۶۶ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۲۹۳ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای تیبا نیز در این مدت افزایش قیمت های خیره کننده ای را تجربه کردند به طوری که تیبا ۲ رینگ فولادی مدل ۱۳۹۹ از ۱۵۴ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۵۷ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۶۴ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

قیمت روز خودرو در جدول آمده است

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا