ورزش

زمان بازی‌های شهرآورد مشخص شد

در مراسم قرعه‌کشی بیست و دومین دوره لیگ برتر استقلال و پرسپولیس شهرآورد ۹۹ و ۱۰۰ در هفته‌های دوازدهم و بیست و هفتم به مصاف خواهند رفت.

به گزارش روند بازار، شهرآورد پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس در هفته دوازدهم از بیست‌ودومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران برگزار می‌شود.

به نقل از ایرنا، مراسم قرعه‌کشی بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، عصر امروز (دوشنبه) در حال برگزاری است. تنی چند از مسوولان فدراسیون، مدیران سازمان لیگ، نمایندگان باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر و جمعی از پیشکسوتان در این مراسم حضور دارند.

در ابتدای مراسم، تصاویری از جشن قهرمانی استقلال در لیگ برتر و قهرمانی ملوان در لیگ دسته اول پخش شد.

قرعه‌کشی توسط «ابراهیم میرزاپور» و «محمدرضا مهدوی»، ملی‌پوشان اسبق فوتبال کشورمان برگزار می‌شود. قرار است فصل جاری لیگ برتر، روز ۲۱ مردادماه آغاز شود.

براساس قرعه‌کشی انجام شده، شهرآورد پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس در هفته دوازدهم برگزار می‌شود. استقلال میزبان این دیدار حساس است.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا