اقتصادی

سیگنال صعودی برای ریپل / ریپل تا کجا رشد می‌کند؟

بعد از اصلاح قیمتی ریپل برخی از نمودارها نوید از شروع دوباره روندی صعودی این ارز می‌دهند. ریپل تا کجا رشد می‌کند؟

به گزارش روند بازار به نقل از تجارت‌نیوز، ارز دیجیتال رپیل یک اصلاح قیمتی از محدوده ۱٫۶ تا ۱٫۲ دلار داشت که به نظر می‌رسد بعد از این اصلاح روند صعودی شروع شود. در حال حاضر ریپل حدود قیمت ۱٫۵ دلار معامله می‌شود.

سطوح مختلف تکنیکال نوید رشد ریپل تا محدوده دو دلار را می‌دهند . همچنین شاخص مقاومت نسبی (RSI) سناریو صعودی را پررنگ‌تر می‌کند.

واگرایی همگرایی متحرک (MACD) اشاره به روند صعودی دارد. با شروع بازیابی شاخص از منطقه منفی، انگیزه صعودی ریپل بیشتر هم می‌شود.

احتمالا خریداران ریپل موقعیت خود را حفظ می‌کنند و با شروع روندی صعودی تقاضا در این ارز افزایش پیدا می‌کند. همچنین هنگامی که MACD به بالای خط میانگین برخورد کند یک سیگنال صعودی سنگین داریم.

ریپل دو سطح حمایتی در محدوده یک ۱٫۴ و ۱٫۲ دلار دارد و برای صعود باید مقاومت ۱٫۶ دلار را پشت سر بگذارد.

منبع: coingape

این خبر ترجمه‌ای از تحلیل‌های خارجی و صرفا برای آشنایی بیشتر مخاطبان با بازار ارزهای دیجیتال است و توصیه‌ای برای خرید یا فروش آن‌ها نیست

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد.بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا