اقتصادی

قیمت بیت کوین دوباره رشد کرد

قیمت بیت کوین به عنوان اصلی‌ترین ارز مجازی جهان طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۵ درصد رشد کرد.

به گزارش روند بازار به نقل از تجارت‌نیوز، به نقل از کوین مارکت کپ، امروز روز خوبی برای بازار ارزهای مجازی بود به گونه‌ای که از ۱۰ ارز مجازی برتر جهان ۹ ارز مثبت بودند. بیت‌کوین در معاملات امروز بیش از ۵ درصد رشد قیمت داشت و به حدود ۵۱ هزار و ۵۰۰ دلار در هر توکن رسید. اتریوم هم در معاملات امروز ۳٫۶۸ درصد رشد کرد و به ۱۶۱۹ دلار به ازای هر توکن رسید.

تنها ارز مجازی که در معاملات امروز منفی بود بینانس کوین بود که ۰٫۵۱ درصد کاهش در قیمت را تجربه کرد. رشد امروز قیمت بیت‌کوین باعث شد تا یک بار دیگر ارزش بازار این ارز مجازی با عبور از ۹۷۵ میلیارد دلار به مرز یک هزار میلیارد دلار برسد. در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۵۴ میلیارد دلار بیت کوین در بازار جابجا شده و یک میلیون و ۴۲ هزار توکن بین معامله‌گران دست به دست شده است.

دلیل رشد قیمت بیت‌کوین گزارش بانک سیتی آمریکا درباره احتمال تبدیل شدن این ارز به یک ارز متداول در تجارت بین‌الملل بوده که طی روزهای گذشته آتش افزایش قیمت بیت‌کوین را روشن کرده است.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد.بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا