اقتصادی

قیمت دلار امروز یک اردیبهشت ۱۴۰۰

اولین نرخ‌های اعلام شده برای دلار در صرافی‌ملی، بازار متشکل ارزی و سامانه سنا نسبت به آخرین نرخ دیروز افزایش یا کاهش چشمگیری نداشته، در حالی که ظاهرا نرخ بازار آزاد افزایش یافته است.

به گزارش روند بازار به نقل از تجارت‌نیوز، صبح روز چهار‌شنبه اولین قیمت معاملاتی دلار در بازار آزاد ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان گزارش شد. این درحالی است که در ساعات پایانی معاملات روز گذشته کاری نرخ این ارز تا ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش یافته بود.

صرافی ملی هم قیمت دلار را با بدون تغییر نسبت به آخرین نرخ روز قبل، ۲۳ هزار و ۳۶۹ تومان برای فروش و ۲۲ هزار و ۹۰۷ تومان برای خرید اعلام کرد.

نخستین معاملات دلار در بازار متشکل ارزی نیز با حدود ۲۰ تومان افزایش نسبت به آخرین قیمت روز کاری گذشته، با نرخ ۲۳ هزار و ۱۵۸ تومان آغاز شد.

نرخ اسکناس آمریکایی در سامانه سنا که پایان روز سه‌شنبه ۲۳ هزار و ۳۶۷ تومان بود، صبح امروز نیز ۲۳ هزار و ۳۹۰ تومان اعلام شد.

همچنین آخرین نرخ اعلام شده برای معاملات در سامانه نیما ۲۳ هزار و ۵۵ تومان برای خرید و ۲۳ هزار و ۲۲۸ تومان برای فروش رسیده است.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد.بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا