ورزش

ماشین سازی هفدهمین حریف تکراری استقلال

تیم فوتبال ماشین سازی هفدهمین تیم ایرانی است که بیشترین تعداد بازی را با استقلال دارد.

بیشتر بخوانید: نخستین باخت استقلال رقم خورد

به گزارش روند بازار به نقل از مهر، از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر دو تیم استقلال و ماشین سازی به مصاف هم می‌روند که این بیست و دومین هماوردی دو تیم است. ماشین سازی با ۲۱ بازی مقابل استقلال، هفدهمین تیمی است که بیشترین تعداد بازی را با آبی پوشان داشته است.

استقلال بیشتر از همه تیم‌های دیگر با پرسپولیس بازی داشته و پس از آن به ترتیب سپاهان، ذوب آهن، سایپا، ملوان، فولاد خوزستان، تراکتور، صنعت نفت، پاس، فجر سپاسی، پیکان، راه آهن، برق شیراز، ابومسلم، استقلال اهواز و صبا تیم‌هایی هستند که قبل از ماشین سازی بیشترین تعداد بازی مقابل آبی پوشان را دارند.

در ۲۱ بازی قبلی دو تیم استقلال ۱۰ و ماشین سازی ۲ بار پیروز شده و ۷ بازی دو تیم هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. آبی پوشان در این بازی‌ها ۲۷ و ماشین سازان ۱۴ بار به گل رسیده‌اند.

بیست و دومین دیدار دو تیم در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر است که این دیدار از ساعت ۱۶:۱۵ روز چهارشنبه ۵ آذر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا