دانش و فناوری

جک دورسی، مدیر عامل توییتر از سمت خود کناره‌گیری کرد

جک دورسی، مدیر عامل شبکه اجتماعی توییتر با انتشار بیانیه ای، از استعفای خود از این سمت خبر داد. همچنین بنابر این بیانیه، مدیر فعلی ارشدِ فناوری توییتر جانشین جک دورسی خواهد بود.

به گزارش روند بازار به نقل از تجارت‌نیوز، جک دورسی، مدیر عامل شبکه اجتماعی توییتر با انتشار بیانیه ای، از استعفای خود از این سمت خبر داد.

همچنین بنابر این بیانیه، مدیر فعلی ارشدِ فناوری توییتر جانشین جک دورسی خواهد بود.

همچنین جک دورسی در بخشی از بیانیه خود در ارتباط با این کناره گیری اعلام کرد تا سال ۲۰۲۲ که زمان خدمتش به این شرکت به پایان برسد در این سمت خواهند ماند و پس از آن جایگزین او فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

دورسی در بیانیه خود گفت: «تصمیم گرفتم توییتر را ترک کنم، زیرا به این نتیجه رسیدم که این شرکت به مرحله‌ای رسیده که بنیانگذاران خود را کنار بگذارد. اعتماد من به مدیر ارشد فناوری توییتر بسیار عمیق است. من بسیار به مهارت او اطمینان دارم و زمان حضور او فرا رسیده است.»

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا