اجتماعیعکس و فیلم

هشدار وقوع طوفان به تهرانی‌ها

رئیس سازمان اورژانس کشور به شهروندان تهرانی درمورد وقوع طوفان در مناطق شمالی پایتخت در عصر دوشنبه هشدار داد.

به گزارش روند بازار، رئیس سازمان اورژانس کشور ضمن هشدار به شهروندان تهرانی درمورد وقوع طوفان در مناطق شمالی پایتخت در عصر دوشنبه، از آنها خواست نکات ایمنی را رعایت کنند.

به نقل از ایرنا، مجتبی خالدی ضمن اعلام هشدار وقوع باد و طوفان در مناطقی از تهران به خصوص مناطق شمالی گفت: عابران مراقب سقوط اجسام از ساختمان ها و یا شاخ و برگ درختان باشند.

وی همچنین با توجه به انتشار گرد و خاک زیاد در هوای تهران افزود: افرادی که بیماری و مشکلات تنفسی دارند، در خانه بمانند.

وقوع سیل از ابتدای مرداد ماه در ۲۴ استان، خسارات مالی و جانی زیادی به مردم وارد کرده است.

حسن منصوری استاندار تهران با اشاره به حوادث سیل در این استان گفت: تاکنون ۴۳ نفر در این حوادث کشته و همچنین سه نفر نیز مفقود هستند.

وی در مورد آخرین وضعیت سیل در استان تهران با اشاره به ساماندهی راه ها اظهار کرد: ۱۵ نفر در فیروزکوه، ۲۲ نفر در امامزاده داوود (ع)، یک نفر دماوند، یک نفر در شمیرانات و چهار نفر در پردیس یعنی در مجموع ۴۳ نفر در استان تهران بر اثر سیل جان خود را از دست دادند.

بر اساس اخبار ساعاتی پیش سیل در فشم و فیروزکوه دوباره آغاز شده است.

سیل در فشم دو فوتی برجا گذاشت

به نقل از فارس، طبق اعلام اورژانس در سیل فشم یک خانم باردار دچار حادثه شده و بعد از انتقال به بیمارستان مادر و جنین فوت شده‌اند.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا