کسب و کار

همراه تکس مشاور امور مالیاتی شما

این روزها مشاوران مالیاتی وقت خالی کم دارند و درگیر رسیدگی به امور مالیاتی مشتریان خود هستند. پیدا کردن یک مشاور مالیاتی خوب و معتمد سخت است و در مواقعی حتی محدودیت های جغرافیایی باعث می شود نتوان با مشاور مالیاتی که به ما معرفی شده است ارتباط برقرار کرد. چاره این است که مسافت طی شود و یا قید مشاوره مالیاتی را زد. مجموعه همراه تکس این مشکل را برای شما حل کرده است و با روش های متفاوتی آماده ارائه خدمات مشاوره مالیاتی به مشتریان خود است.

سامانه مالیاتی همراه تکس گزینه های مختلفی از مشاوره مالیاتی را در اختیار کاربران خود قرار داده است و آنها می توانند بدون محدودیت زمانی و مکان مشاوره مالیاتی مد نظر خود را دریافت کنند. این مجموعه از مشاوران و متخصصان مالیاتی خبره تشکیل شده است که علاوه بر خدمات مشاوره ای آماده انجام و اجرای امور مالیاتی مربوطه بر هر کسب و کاری هستند فقط کافی است با همراه تکس تماس حاصل نمایید و از مشاوره این مجموعه بهره­مند شوید.

برای راحتی کاربران، همراه تکس با شیوه های مختلف خدمات خود را ارائه می دهد مانند مشاوره مالیاتی آنلاین، مشاوره مالیاتی حضوری و تلفنی. بدین ترتیب در هر نقطه مکانی و در هر زمان می توانید با مشاوران مالیاتی این مجموعه ارتباط برقرار نمایید. برای استفاده از خدمات و مشاوره همراه تکس در امور مالیاتی فقط کافی است در سایت ثبت نام نمایید و پس از وارد شدن با توجه به نیاز و شرایط خود نیاز و سوال مالیاتی خود را برطرف کنید و پاسخی مناسب دریافت نمایید.

همچنین اگر قصد دریافت مشاوره مالیاتی رایگان دارید می توانید در سامانه و در قسمت سوال مالیاتی رایگان موضوع خود را مطرح نمایید و از کارشناسان همراه تکس در کوتاه ترین زمان مشاوره خود را دریافت کنید.

مشاوره مالیاتی حضوری

برای دریافت مشاوره مالیاتی می توان به صورت سنتی عمل کرد و یک جلسه حضوری برگزار کرد. مشاوره مالیاتی حضوری یکی از رایج ترین مشاوره های مالیاتی است که مزایا و محدودیت­هایی را به همراه دارد. از محدودیت ها و نکته های منفی آن می توان به هزینه های ایاب و ذهاب اشاره کرد و مدت زمانی که طرفین برای این کار صرف می کنند. از ویژگی های این امر می توان به ملاقات حضوری و اشتراک گذاشتن مدارک به صورت حضوری و فیزیکی اشاره کرد. این مورد را مد نظر قرار دهید که در مواقعی بهتر است که مشاوره مالیاتی با حضور خود در محل و با بررسی سیستم حسابداری و کنترل اسناد و مدارک مشاوره مالیاتی مناسب را ارائه دهد.

مشاوره مالیاتی حضوری از نظر هزینه ای نیز نسبت به آنلاین و تلفنی هزینه بیشتری دارد و معمولا از این مشاوره زمانی استفاده می شود که آن موضوع مالیاتی از حساسیت خاصی برخوردار است. برای انجام این مشاوره می بایست زمان و مکان برگزاری جلسه مشاوره مشخص شود که معمولا مکان آن همان محل کار مودی است. بعضی از مشاوره های مالیاتی برای اجرایی شدن راهی به جز حضور داشتن مشاور در محل کار ندارد.

مشاوره مالیاتی حضوری

مشاوره مالیاتی رایگان

مشاوره مالیاتی رایگان توسط برخی از مشاوران مالیاتی به هر دلیلی ارائه می شود که معمولا تلفنی یا آنلاین است. برخی از مشاوران مالیاتی و شرکت های خدمات مالیاتی برای تکریم مشتری در موضوعات اولیه و ابتدایی مشاوره مالیاتی ارائه می دهند. اگر طی این مشاوره موضوع یا مشکل مودی حل نشود نیاز به مشاوره های آتی وجود دارد که از آن به بعد برای مودی هزینه در بر خواهد داشت. البته امری طبیعی است که مشاوره های مالیاتی رایگان امکان دارد به طور عمیق و کامل ارائه نشود اما در مواردی نیز می تواند به دلیل ساده بودن موضوع کارساز باشد.

بسیاری از کارشناسان مالیاتی یا مشاور مالیاتی به شرکت ها خدمات اجرایی نیز می دهند و در همان حین نیز به آن کسب و کار مشاوره مالیاتی به طور رایگان ارائه می دهند و دستمزدی جداگانه دریافت نمی­کنند. از دیگر اهداف ارائه مشاوره مالیاتی رایگان می توان به گسترده کردن شبکه ارتباطی برای ارائه دهندگان مشاور و خدمات مالیاتی اشاره کرد. در کسب و کارهای مالیاتی برای برقراری ارتباطات و توسعه آن نیاز می باشد که در مواقعی به طور رایگان خدمات مطلوبی ارائه کرد تا رضایت مودی جلب شود و به گونه ای مشتری مداری کرد.

مشاوره مالیاتی رایگان

مشاور مالیاتی حضوری

برخی از مودیان هستند که صرفا به مشاوره مالیاتی حضوری معتقد هستند و علاقه ای به سایر روش های مشاوره ندارند. به همین موجب آنها با مشاوران مالیاتی ارتباط برقرار می کنند که توانایی حضور در محل کار را داشته باشند. البته این نکته قابل ذکر هست که بعضی از ابهامات و چالش های مالیاتی ملزم به حضور کارشناس مالیاتی است و بدین گونه کارایی مشاور مالیاتی نیز افزایش می یابد. معمولا مودی در محل کار خود جلسه حضور را برپا می کند تا بتواند به صورت مطلوب مشکلات خود را مطرح کند و اسناد و مدارک خود را ارائه دهد.

برخی از ابهامات و سوال های مالیاتی نیاز به حضور مشاور مالیاتی ندارد بلکه به صورت تلفنی یا آنلاین نیز رفع می شود. بدین ترتیب مشاور مالیاتی هزینه های ایاب و ذهاب خود را نیز از کارفرما دریافت نمی کند و برای مشتری هم به صرفه تر است. پس بهتر است که قبلش موضوع مالیاتی را بررسی کنیم و در صورت نیاز به حضور با مشاور مالیاتی حضوری صحبت کنیم. مشاور مالیاتی حضوری نسبت به سایر مشاوره ها دستمزد بیشتری معمولا دریافت می کند و افزایش هزینه مشاوره به خاطر صرف زمان و هزینه های رفت و آمد توسط کارشناس یا مشاور است.

مشاوره مالیاتی

مشاور مالیاتی رایگان

بسیاری از کسب و کارها در کنار خود مشاور مالیاتی رایگان دارند. تعجب نکنید که مگر کسی مشاوره رایگان هم ارائه می دهد؟ بله امکان آن وجود دارد. برخی از اشخاص و شرکت های خدمات مالیاتی به مشتریان خود خدمات مالی و مالیاتی ارائه می دهند و به خاطر مشتری مداری یا پروژه ای بودن کارشان به صورت رایگان مشاوره مالیاتی ارائه میدهند. مشاور مالیاتی رایگان معمولا برای مشتری مداری و افزایش بازه ارتباطی خود این کار را انجام می دهد. یک مشاور مالیاتی رایگان سعی می کند که با این کار مشتریان بیشتری جذب کند.

برخی از مشاوران هستند که با ارائه مشاوره رایگان و جذب مشتری، امور حسابداری آن را نیز بر عهده می گیرند و در ادامه برای رضایت مشتریان بدون تحمیل هزینه به مشتری مشکلات مالیاتی ایشان را رفع می کند مگر در موارد خاص که از طرف مقابل نیاز به دریافت هزینه باشد.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا