اجتماعی

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از یکشنبه

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: از روز یکشنبه سامانه بارشی جدید وارد کشور خواهد شد که استان‌های واقع در غرب و شمال غرب را دربرمی‌گیرد.


به گزارش روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، صادق ضیائیان گفت: فردا در استان های ساحلی خزر، خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، مناطق شرقی و ارتفاعات سمنان، بخش هایی از آذربایجان های شرقی، غربی ، اردبیل، قزوین ، شمال سیستان و بلوچستان ، البرز و تهران بارش ها ادامه خواهد داشت.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی، روز شنبه نیز بارش های پراکنده در استان های گلستان ، خراسان های شمالی ، رضوی و جنوبی و شمال استان سیستان و بلوچستان ادامه دار خواهد بود و پس از آن این سامانه بارشی کشور را ترک خواهد کرد.

او می گوید: سامانه بارشی جدید از یکشنبه هفته آینده وارد کشور می شود. این سامانه بارشی ابتدا استان های غرب و شمال غرب کشور را دربرخواهد گرفت و سپس در دامنه های زاگرس و البرز مرکزی، جنوب غرب، غرب، سواحل خزر و مرکز کشور ادامه خواهد داشت که این بارش ها در مناطق مرتفع به صورت کولاک برف خواهد بود.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا