ورزش

کیانی: می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از خبرگزاری تسنیم کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز مدعی شد اگر این تیم در نیم‌فصل اول هفدهمین لیگ برتر نتیجه بگیرد، می‌تواند مدعی قهرمانی در این مسابقات باشد.

مهدی کیانی در مورد شرایط فعلی تراکتورسازی گفت: بازیکنان تراکتورسازی با انگیزه زیادی تمرینات فشرده را پشت سر می‌گذارند تا آماده شروع بازی‌های لیگ برتر شوند. خوشبختانه شرایط خوب است و امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. مدیریت باشگاه هم تلاش می‌کند تا شرایط تیم را بهتر کند.

وی در پاسخ به این پرسش که تراکتورسازی با محرومیت در نقل‌وانتقالات تابستانی، آیا می‌تواند مدعی قهرمانی باشد، اظهار داشت: فعلاً نمی‌توان از قهرمانی حرف زد و باید لیگ شروع شود. برای ما مهم این است که در نیم‌فصل اول نتایج خوبی بگیریم. اگر در نیم‌فصل اول خوب نتیجه بگیریم، می‌توانیم با جذب چند بازیکن در نیم‌فصل دوم مدعی قهرمانی باشیم.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اشاره به وضعیت خودش و اینکه امسال هم از جمع تراکتورسازان جدا نشد، تأکید کرد: خوشبختانه شرایط خوبی دارم و خوشحالم که در تراکتورسازی ماندم. امیدوارم در فصل جدید عملکرد خوبی داشته باشم تا رضایت هواداران و کادر فنی را جلب کنم.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا