۱۰ فوتبالیست پردرآمد سال ۲۰۲۰

۱۰ فوتبالیست پردرآمد سال ۲۰۲۰

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۰:۲۵

کریستیانو رونالدو بر اساس گزارش جدید مجله فوربس در مورد پردرآمدترین فوتبالیست های سال ۲۰۲۰ توانسته لیونل مسی را از صدر این فهرست به پایین بکشد. با ترکیبی از دستمزدها، پاداش ها برای بازی در زمین و قراردادهای تبلیغاتی، رونالدو در سال ۲۰۲۰ به دستمزد قابل توجه ۸۵٫۸ میلیون پوند (۱۰۵ میلیون دلار) ست یافته که او را تنها بعد از راجر فدرر (۱۰۶٫۳ میلیون دلار) در جایگاه دوم پردرآمدترین ورزشکاران سال ۲۰۲۰ قرار می دهد.

پردرآمدترین فوتبالیست های سال 2020

بعد از فدرر و رونالدو، لیونل مسی با ۸۳٫۴ میلیون پوند درآمد در جای سوم این فهرست و دومین فوتبالیست جهان قرار گرفته است. لازم به ذکر است که تصمیم باشگاه بارسلونا برای کاهش دستمزد بازیکنانش به دنبال تعطیلی مسابقات ورزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا دلیل اصلی نزول مسی از رتبه اول و سقوطش به جایگاه دوم شده است. در رده چهارم این فهرست نیمار قرار دارد که در سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۷۶٫۶ میلیون پوند درآمد داشته و ۲۰ میلیون پوند از این عدد به قراردادهای تبلیغاتی اختصاص داشته است.

پردرآمدترین فوتبالیست های سال 2020

بعد از نیمار نوبت به محمد صلاح می رسد که در رتبه چهارم پردرآمدترین فوتبالیست های سال جاری قرار گرفته و پردرآمدترین بازیکن شاغل لیگ برتر انگلیسی لقب گرفته است، هر چند درآمد او اختلاف فاحشی با سه نفر اول این فهرست دارد. این بازیکن مصری در سال تقویمی اخیر ۲۸٫۲ میلیون پوند درآمد داشته اما در صورتی که تیم لیورپول بتواند عنوان قهرمانی را بدست آورد- که بسیار محتمل به نظر می رسد- درآمد صلاح از محل قراردادهای تجاری افزایش خواهد یافت.

پردرآمدترین فوتبالیست های سال 2020

۱۰  فوتبالیست پردرآمد سال ۲۰۲۰ بر اساس گزارش مجله فوربس:

  1. کریستیانو رونالدو (یوونتوس): ۸۵٫۵ میلیون پوند
  2. لیونل مسی (بارسلونا): ۸۳٫۴  میلیون پوند
  3. نیمار (پاری سن ژرمن): ۷۶٫۶ میلیون پوند
  4. محمد صلاح (لیورپول): ۲۸٫۲ میلیون پوند
  5. کیلیان امباپه (پاری سن ژرمن): ۲۷٫۱ میلیون پوند
  6. آندرس اینیستا (ویسل کوبه): ۲۳٫۷ میلیون پوند
  7. مسوت اوزیل (آرسنال): ۲۳ میلیون پوند
  8. پل پوگبا (منچستر یونایتد): ۲۲٫۸ میلیون پوند
  9. اسکار (شانگهای اس آی پی جی)
  10. آنتوان گریزمان (بارسلونا): ۲۱٫۴ میلیون پوند
پردرآمدترین فوتبالیست های سال 2020

در میان مربیان فوتبال نیز دیگو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید بالاترین دستمزد را گرفته و بعد از او نیز آنتونیو کونته، سرمربی تیم اینترمیلان و پپ گواردیولا، سرمربی تیم منچستر سیتی با اختلافی فاحش دوم و سوم هستند.

منبع: روزیاتو

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه × 4 =