علی دایی نزدیک‌تر از همیشه به نیمکت تیم ملی

علی دایی نزدیک‌تر از همیشه به نیمکت تیم ملی

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۸

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران ممکن است یک بار دیگر به نیمکت تیم ملی بازگردد.

به گزارش روند بازار به نقل از خبرآنلاین؛ اگر علی دایی سرمربی تیم ملی شد، زیاد هم تعجب نکنید. علی دایی که هر گونه مذاکره با فدراسیون مهدی تاج را تکذیب می‌کرد (و واقعیت هم همین بود) حالا به نیمکت تیم ملی نزدیک شده است. او همین چند روز قبل پیشنهاد ذوب‌آهن را برای هدایت این تیم رد کرد و با تشکر از اصفهانی‌ها اعلام کرد به دلیل آغاز فعالیتی اقتصادی متناسب با تحصیلات دانشگاهی (متالورژی)  نمی‌تواند از تهران خارج شود. خیلی‌ها این تصمیم دایی را به دلیل پیشنهاد پرسپولیس به علی دایی مرتبط می‌دانستند.
اما دیروز مشخص شد علی دایی حتی روی نیمکت پرسپولیس هم نخواهد نشست. با جدایی مهدی تاج و حضور حیدر بهاروند و همین طور دخالت دو واسطه، مذاکره با علی دایی جدی شد تا پیشکسوت نامدار فوتبال ایران دوباره به نیمکت تیم ملی نزدیک شود.

همچنین محمود شیعی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال روز گذشته در خصوص اینکه آیا صحت دارد علی دایی یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی است، گفت: هنوز در این زمینه بحث نکرده‌ایم، اما خیلی مایل هستم علی دایی هم جزو گزینه‌ها باشد. با توجه به علاقه‌ای که به این مربی دارم و تعصبی که دایی به کشور ایران دارد، فکر می‌کنم او می‌تواند گزینه خوبی برای تیم ملی باشد. البته این مباحث همه در گرو مسائل فنی است که باید در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال بحث شود. 

این صحبت از سوی یکی از مقامات رسمی فدراسیون فوتبال نشان می دهد که احتمال حضور دایی روی نیمکت تیم ملی چندان هم کم نیست و حالا باید نام او را در کنار گزینه هایی دیگر مثل یحیی گل محمدی و برانکو ایوانکوویچ برای نیمکت تیم ملی به حساب آورد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهارده + 11 =