نرخ ارز، دلار، سکه و طلا – پنج شنبه ۲۷ تیر

نرخ ارز، دلار، سکه و طلا – پنج شنبه ۲۷ تیر

زمان انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۳


در بازار امروز پنج شنبه بیست و هفتم تیر قیمت سکه و قیمت طلا نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.

به گزارش روند بازار به نقل از اتحادیه طلا و جواهر امروز قیمت انواع سکه و طلا افزایش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳ میلیون ۹۷۰ هزار تومان معامله می‌شود. معامله می‌شود. در بازار آزاد هم همچنین هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان، ربع سکه بدون تغییر نسبت به معاملات چهارشنبه یک‌میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۴۰ هزار تومان فروخته می‌شود.
هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۰ هزار و ۹۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۲۰ دلار قیمت خورد. قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز پنج‌شنبه ۲۷ تیر ۹۸

نوعقیمت روز معاملاتی گذشته (ریال)قیمت امروز (ریال)
مثقال طلا۱۶,۵۶۰،۰۰۰۱۷,۳۷۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار۳,۸۸۹,۰۰۰۴,۰۰۹,۸۶۰
سکه جدید۳۹,۷۰۰,۰۰۰۴۱,۰۰۰,۰۰۰
سکه قدیم۳۹,۵۰۰,۰۰۰۳۹,۷۰۰,۰۰۰
نیم سکه۲۰,۸۰۰,۰۰۰۲۱,۲۰۰,۰۰۰
ربع سکه۱۲,۵۰۰,۰۰۰۱۳,۷۰۰,۰۰۰
سکه گرمی۹,۴۰۰,۰۰۰۹,۴۰۰,۰۰۰
انس طلا۱۴۰۴ دلار۱۴۲۰ دلار

قیمت دلار و قیمت یورو در بازار امروز پنج‌شنبه ۲۷ تیر ۹۸
صرافی ملی قیمت دلار را برای پنج‌شنبه بیست و هفتم تیر با ۵۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۱ هزار ۵۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۴۰۰تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۵۰ تومان کاهش داشت و ۱۳ هزار ۴۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار ۳۰۰ تومان است.


اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (پنج شنبه بیست و هفتم تیر ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۲ هزار و ۲۴۵ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۲۱۱ ریال ارزش‌گذاری شد. قیمت ارز در بازار آزاد در تاریخ چهارشنبه ۲۶ تیرهمان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید. قیمت ارز بازار آزاد امروز  پنج شنبه ۲۷ تیر (تومان)

مظنه دلار۱۲۰۵۰
یورو۱۳۵۴۵
درهم امارات۳۲۸۰
پوند۱۴۹۹۵
دلار کانادا۹۲۳۰
لیر ترکیه۲۱۲۰
دلار استرالیا۸۴۷۵
یوان چین۱۷۵۰

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه × 2 =