بورس

رکورد منفی دیگری برای بورس به ثبت رسید

در پایان معاملات این هفته بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با افتی ۰٫۵ درصدی در نهایت در سطح یک میلیون و ۲۴۳ هزار و ۵۸۳ واحدی آرام گرفت.

به گزارش روند بازار بورس به نقل از تجارت‌نیوز، در پایان معاملات این هفته بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با افتی ۰٫۵ درصدی در نهایت در سطح یک میلیون و ۲۴۳ هزار و ۵۸۳ واحدی آرام گرفت. این در حالی بود که افت شاخص کل هم‌وزن نیز در این هفته ۰٫۶ درصد بود.

در معاملات این هفته که با یک روز مثبت همراه بود، ارزش کل معاملات هفتگی به بیش از ۱۶ هزار میلیارد تومان رسید که نسبت به هفته گذشته بیش از ۱۰ درصد کاهش داشت تا رکورد منفی دیگری در خصوص ارزش معاملات هفتگی به ثبت برسد.

در این هفته سه گروه فرآورده نفتی، فلزات اساسی و دارویی بیش از سایر گروه‌های بازار مورد توجه بازار بودند و دو صندوق دولتی پالایشی و دارا یکم در کنار نماد دارویی برکت نیز بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.

در این هفته همچنین خبر افزایش سرمایه برخی از نمادها در کدال منتشر شد که نماد ومدیر یکی از آنها بود.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد.بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا