اقتصادی

نرخ اجاره مسکن در شهرهای اطراف تهران

بنا بر اطلاعات به دست آمده درباره قیمت مسکن و نرخ اجاره در برخی از مناطق و شهرهای اطراف تهران، لیستی از متوسط قیمت اجاره مسکن در برخی از مناطق و شهرهای اطراف به دست آمده است.

به گزارش روند بازار به نقل از تجارت‌نیوز، بازار مسکن در شهرها و مناطق اطراف تهران با توجه به افزایش نرخ اجاره مسکن در تهران با استقبال بیش‌تری همراه است.

بر اساس آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار و قیمت مسکن در شهرها و مناطق اطراف تهران، لیستی از متوسط نرخ اجاره مسکن در برخی از مناطق اطراف تهران به دست آمده است.

بنا بر اطلاعات موجود در جدول زیر، متوسط اجاره ماهانه پرند، رباط کریم و پاکدشت در کانال دو میلیون تومان و در منطقه اندیشه پنج میلیون تومان ثبت شده است که ارزان‌ترین و گران‌ترین منطقه در بین مناطق زیر هستند.

متوسط نرخ اجاره مسکن در قرچک و بومهن در حدود سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ثبت شده است.

شهر پردیس با متوسط اجاره ۴٫۳ میلیون تومان ماهانه، شهریار ۴٫۴ میلیون تومان، شهر قدس ۴٫۵ میلیون تومان، رودهن ۴٫۷ میلیون تومان اعلام شده‌اند.

در جدول زیر متوسط نرخ اجاره ماهانه در برخی از مناطق و شهرهای اطراف تهران را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط اجاره یک متر مربع و همینطور میانگین اجاره کامل یک آپارتمان مسکونی ۸۰ متری دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)(قیمت‌های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.)

نرخ اجاره مسکن در برخی از شهرها و مناطق اطراف تهران

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا