کلید پیروزی پرسپولیس برابر نماینده امارات

کلید پیروزی پرسپولیس برابر نماینده امارات

زمان انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۱

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به اهمیت دیدار هفته پایانی پرسپولیس برابر نماینده امارات گفت: تیمی که مرحله گروهی تمرکز داشته باشد می تواند به مرحله بعد صعود کند.

روند بازار – بیژن ذوالفقارنسب در گفتگو با مهر، در خصوص شرایط حساس پرسپولیس برای صعود از گروه C لیگ قهرمانان آسیا گفت: نتایج بازی‌های این گروه طوری بوده که هر چهار تیم شانس صعود دارند و همه چیز به روز آخر کشیده شده است.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم پرسپولیس برای صعود به مرحله بعدی نیاز به حفظ آرامش و تمرکز خود دارد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار پیش روی این تیم مقابل الشارجه امارات ادامه داد: هر دو تیم برای پیروزی به زمین مسابقه می آیند. برد پر گل ۶ بر صفر الشارجه مقابل التعاون عربستان روحیه این تیم را به حداکثر رسانده است و آنها قطعاً مقابل پرسپولیس راحت بازی خواهند کرد.

بیژن ذوالفقارنسب در ادامه با اشاره به نقش آرامش در یک تیم گفت: تیمی که تمرکز داشته باشد می‌تواند به مرحله بعدی صعود کند. هر اتفاقی در طول بازی ممکن است رخ بدهد اما پرسپولیسی‌ها نباید دست به انجام بازی هیچانی بزنند.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران افزود: پرسپولیس در بازی‌های خود در لیگ قهرمانان آسیا که بطور متمرکز در قطر برگزار می‌شود نشان داد توانمند است. تیمی که آرامش داشته باشد موفقیت‌های خود را نیز ادامه می‌دهد.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: من فکر می‌کنم آرامش گل محمدی می‌تواند انرژی مثبتی هم به بازیکنان این تیم بدهد.

خبرنگار: مهدی مرتضویان

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

8 − هشت =