اقتصادی

ارزش بیت کوین کاهش یافت

روند بازار به نقل از فارس نوشت: قیمت بیت کوین در بازار جهانی طی ساعات گذشته یک و نیم درصد کاهش یافت و کانال ۵۶ هزار دلاری را از دست داد.

در معاملات ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین در بازار جهانی ۱.۵ درصد کاهش داشته است.

بیت‌کوین در معاملات امروز کانال ۵۶ هزار دلاری را از دست داد و هم اکنون با قیمت حدود ۵۵ هزار و ۹۸۰ دلار در حال معامله است.

قیمت کنونی نسبت به ۷ روز پیش ۳.۲۵ درصد بالاتر است و با احتساب افت امروز قیمت بیت‌کوین ارزش کل بازار آن به ۱.۰۵ تریلیون دلار رسیده است.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۱.۳ توکن بیت‌کوین با ارزش ۷۳ میلیارد دلار در بازار جهانی خرید و فروش شده است.

به طور متوسط روزانه هزار عدد بیت‌کوین در بازار جهانی استخراج می‌شود و هم اکنون تعداد بیت‌کوین‌های موجود در جهان به ۱۸ میلیون و ۷۰۲ هزار و ۱۵۰ عدد رسیده است.

برخلاف بیت‌کوین اتریوم ۰.۷ درصد رشد کرده و به ۳۴۵۸ دلار رسیده است. داج‌کوین هم ۴.۹ درصد رشد کرد و به ۶۴ سنت به ازای هر توکن رسید.

باینانس‌کوین اما ۲.۶۷ درصد افت قیمت داشت و ۶۲۳ دلار در هر توکن معامله شد به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته ارزش کل بازار ارزهای مجازی جهان ۰.۸درصد رشد کرده و به ۲.۳۶ تریلیون دلار رسیده است.

روند بازار

پایگاه خبری روند بازار با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ایران و جهان پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خردادماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد.بررسی روندهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و سیاسی از اهداف راه اندازی پایگاه خبری روند بازار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا